Opiekunowie Roczników

Lekarski 2015-2016 lek. med. Krzysztof Kamiński
k.kaminski@wlnz.uz.zgora.pl

Lekarski 2016-2017 lek. med. Piotr Makarewicz
p.makarewicz@wlnz.uz.zgora.pl

Pielęgniarstwo 2016-2017 dr Justyna Jasik
j.jasik@wlnz.uz.zgora.pl 

Pielęgniarstwo 2015-2016 mgr Iwona Bonikowska
i.bonikowska@wlnz.uz.zgora.pl

Pielęgniarstwo 2014- 2015 dr Jolanta Chmielowiec
j.chmielowiec@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne I stopień stacjonarne 2016-2017 dr Ewa Nowacka-Chiari
e.chiari@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne I stopień stacjonarne 2015-2016 dr Mateusz Rynkiewicz
m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl 

Wychowanie Fizyczne I stopień stacjonarne 2014- 2015  dr Grażyna Biczysko
g.biczysko@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne I stopień niestacjonarne 2016-2017 dr Andrzej Mroczkowski
a.mroczkowski@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne I stopień niestacjonarne 2015-2016 dr Mateusz Rynkiewicz
m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne I stopień niestacjonarne 2014- 2015 dr Ewa Skorupka
e.skorupka@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne II stopień stacjonarne 2016-2017 dr Mateusz Rynkiewicz
m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl  

Wychowanie Fizyczne II stopień stacjonarne 2015-2016 dr Ewa Nowacka-Chiari
e.chiari@wlnz.uz.zgora.pl

Wychowanie Fizyczne II stopień niestacjonarne 2016-2017 dr Mateusz Rynkiewicz
m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl  

Aktualności

Prof. Maciej Banach na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie!

Prof. dr hab. Maciej Banach znalazł się na 24 miejscu listy 100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia w Polsce - zestawieniu tworzonym od ponad 10 lat przez "Puls Medycyny". Miło nam poinformować, że Laureat od stycznia 2017 roku jest także pracownikiem naukowym naszego Wydziału.

Biuro Karier UZ zaprasza na warsztaty

biuro-karier.JPG

Biuro Karier UZ zaprasza!


Oferta programowa Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Rak trzustki: Czy wiedza o komórce macierzystej go zatrzyma?

Rozmowa z dr hab. prof. UZ Wojciechem Błogowskim  z Katedry Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Zielonogórskiego

more


Szpital pluszowego misia - akcja studentów kierunku lekarskiego w zielonogórskim przedszkolu

W dniach 9.12.2016r. i 16.12.2016r. w przedszkolu „Tęczowy Zakątek" odbyła się akcja „Szpital Pluszowego Misia" pod patronatem IFMSA Poland - Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny.

Dr Andrzej Pokrywka sekretarzem Zespołu Medycznego PZPN

Uchwałą Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 9 grudnia 2016 roku, dr Andrzej Pokrywka z Katedry Fizjologii Stosowanej i Klinicznej WLNZ UZ został powołany do Zespołu Medycznego PZPN, w którym będzie pełnił funkcję sekretarza. Gratulujemy!

previous | next | page 1/11

Kalendarz wydarzeń

25
01.2017
12:00

Dni Erasmus+/Erasmus+ Days na Uniwersytecie Zielonogórskim

Zapraszamy wszystkich studentów na Dni Erasmus+!

Jesteśmy w godzinach 12.00 – 17.00

  •  25 stycznia na Kampusie A w budynku Wydziału Mechanicznego oraz
  •  26 stycznia na Kampusie B w holu budynku głównego.


Link

02
02.2017
11:00

Medycyna kosmiczna przyszłością regionu

08
02.2017
11:00

IX Ogólnopolska Debata o Zdrowiu Seksualnym